Vážení zákazníci,

vzhľadom k vzniknutej situácii a obmedzeniam, ku ktorým dochádza u posytovateľov prepravných služieb, pristupujeme v čase od 17.3.2020 až do odvolania k obmedzeniu platby dobierkou. Za objednaný tovar je možné v tomto čase platiť vopred na účet, pripadne platobnou kartou. Za pochopenie ďakujeme ajala.sk 

 


Úvod » SCRATCH » Chodítka a hojdacie hračky » Chodítko Vtáčiky, Scratch


        

Chodítko Vtáčiky, Scratch

skladom

 

Číslo produktu: 6181429
Dodanie: dočasne vypredaný
Výrobca: Scratch
naša cena bez DPH : 58,60 EUR
naša cena s DPH (20 %):
70,32 EUR
: 0,00 EUR

Drevené chodítko Scratch bude bezpečnou oporou vášho dieťatka pri prvých krôčikoch. Slúži ako chodítko a zároveň vozítko na hračky. Deti sa s ním rýchlo a ľahko naučia bezpečnému pohybu.

Porastie s vašimi deťmi, má totiž nastaviteľnú výšku rukoväte a tiež nastaviteľný pojazd koliesok! Kľúčom možno kolieska povoliť alebo dotiahnuť podľa aktuálnych schopností dieťaťa. Pri jeho prvých krôčikoch sa kolieska dotiahnu, aby mu chodítko neutekalo a malo pevnú oporu. Neskôr pri istejšej chôdzi sa naopak tlak na kolieska povolí, aby sa dieťa mohlo s chodítkom pohybovať rýchlejšie.

Je vyrobené z kvalitného bukového dreva a gumové pneumatiky, ktoré zaisťujú extrémne tichú jazdu. Naviac chráni vašu podlahu pred poškriabaním, ktoré by mohli spôsobiť drevené kolieska.


Tip na skvelý darček k 1. narodeninám!

Dve výškové polohy rukoväte!
Nastaviteľný pojazd koliesok!
Gumové pneumatiky!
Chodítko a vozítko na hračky 2v1
Vysúvacia predná časť

Materiál: Kvalitné bukové drevo
Rozmer: 45 x 45 x 31 cm
Vhodné pre deti od 1-3 rokov

 

       

Dodanie: dočasne vypredaný
Výrobca: Scratch
NWNiMTh