Vážení zákazníci,

vzhľadom k vzniknutej situácii a obmedzeniam, ku ktorým dochádza u posytovateľov prepravných služieb, pristupujeme v čase od 17.3.2020 až do odvolania k obmedzeniu platby dobierkou. Za objednaný tovar je možné v tomto čase platiť vopred na účet, pripadne platobnou kartou. Za pochopenie ďakujeme ajala.sk 

 


Úvod » PEARHEAD

PEARHEAD

Kdo je Pearhead

 
Kreativita a nadšenie skupiny mladých ľudí z New Yorku podnietila vznik značky Pearhead. Jej zakladateľom je Ken Berlin a art direktorkou dizajnérka Jenn Lydell. Krátke neformálne interview so zakladateľom spoločnosti si môžete prečítať tu.
  
 Americká značka Pearhead predstavuje kolekciu unikátnych pamätných predmetov pre uchovanie spomienok na jedinečné okamihy v živote spojené s narodením dieťaťa. V jej portfóliu nájdete:
• rámčeky na odtlačky ručičiek a nožičiek
• detské a rodinné fotorámčeky
• detské fotoalbumy
• krabičky na spomienky
• detské pokladničky

 
Pri vývoji produktov Pearhead, od návrhu až po výrobu, je kladený dôraz na jedinečnosť produktu a kvalitu spracovania. Celá produktová rada je charakteristická svojou čistou estetickú líniou, ktorá už na prvý pohľad zaujme, je nadčasová a odlišuje sa od ostatných podobných produktov. Produkty Pearhead prináša po celom svete radosť novopečeným rodičom a ich rodinám. Veríme, že starostlivosť, ktorá je venovaná každému jednotlivému produktu sa vždy odrazí na spokojnosti zákazníkov. Dôkazom je vernosť zákazníkov tejto značke. Behom krátkej doby si produkty Pearhead získali silnú pozíciu na americkom i európskom trhu. Sme radi, že sme v roku 2011 mohli predstaviť Pearhead tiež slovenským zákazníkom.
Usporiadať podľa 
Výrobca   

naša cena 19,00 EUR

skladom


 

naša cena 19,00 EUR

skladom
novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


MmQ1MjJmY